pt.. lip 12th, 2024

MIłośnicy motoryzacji niejednokrotnie borykają się z chęcią jak najlepszego zabezpieczenia swojego pojazdu. Mieniący się w promieniach słońca lakier napawa ich serce dumą, a ryk silnika koi nerwy – jak zadbać o to, aby samochód prezentował się równie dobrze, co brzmi? Jedną z możliwych opcji jest ceramiczna ochrona lakieru samochodowego – poznaj jej atuty i przekonaj się, dlaczego spisze się nie tylko w przypadku samochodów benzynowych, ale również elektrycznych!

 

Powłoki ceramiczne – co je charakteryzuje?

 

Powłoki ceramiczne to jedno z niezastąpionych rozwiązań mających na celu ochronić lakier samochodowy przed wpływem negatywnych czynników atmosferycznych, odczynników chemicznych, a także uszkodzeń mechanicznych mogących być wynikiem odłamków znajdujących się na drogach. Oferowane na rynku powłoki ceramiczne doskonale spisują się na pojazdach różnych producentów i marek, co związane jest z tym, że realizowane są pod wymiar i model konkretnego pojazdu. Gwarantuje to przyleganie na całej powierzchni pojazdu i gwarantuje efektywność i skuteczność ochrony lakieru pojazdu. Jednak perfekcyjne dopasowanie do kształtu i modelu auta nie jest jedynym atutem powłoki ceramicznej. Wyróżnia ją również hydrofobowość i silna odporność chemiczna, które sprawiają, że ceramiczna ochrona lakieru samochodowego nie tylko chroni karoserię przed deszczem i zarysowaniami, ale również wpływem odczynników chemicznych, które mogłyby wejść w reakcję z lakierem powodując korozję lub uszkodzenia klaru. 

 

Ceramiczna ochrona lakieru samochodu – czy stanowi najlepszy wybór?

 

Wysokiej jakości powłoki ceramiczne stanowią jedną z efektywniejszych metod ochrony lakieru samochodowego jednak nie jedyną. Alternatywą dla powłok ceramicznych jest ochronna folia PPF, którą od powłoki ceramicznej odróżniają właściwości samoregenerujące, które sprawiają, że pod wpływem temperatury scalają się niewielkie usterki, które pojawiły się na jej powierzchni. W przeciwieństwie do folii PPF, która jest naklejana, powłoki ceramiczne pokrywają pojazd i wnikają w strukturę lakieru, utwardzając ją i czyniąc mniej podatną na zniszczenie. W dzisiejszych czasach o pojazd można zadbać równie dobrze, co o telefony komórkowe, których ekrany zabezpieczamy przed usterką. NIetrudno się zgodzić, że pojazd jest zdecydowanie kosztowniejszy i w wyniku regularnego użytkowania równie podatny na uszkodzenie. Chociażby to jest powodem, dla którego warto wybrać ceramiczną ochronę lakieru samochodowego.

 

Powłoki ceramiczne w Katowicach i na Śląsku oferuje CAR-LAB

Powłoki ceramiczne to preparaty, które wymagają aplikacji realizowanej przez specjalistów. Tylko w ten sposób zapewnić można zarówno piękny wygląd pojazdu, jak również skuteczną ochronę powierzchni karoserii. W Katowicach i na terenie Górnego Śląska powłoki ceramiczne nakłada na pojazdy zespół studio detailingowego CAR-LAB. Pragniesz nadać swojemu samochodowemu pięknego wyglądu? Powłoka ceramiczna z pewnością pozwoli Ci uzyskać ten cel! Korzystając z usług salonu auto-detailingowego CAR-LAB zyskujesz nie tylko wysokiej jakości ochronę lakieru, ale również gwarancję fenomenalnej prezencji pojazdu na długie lata. Ubiegając pytania – nie, nie musisz się obawiać o wizyty w myjni. Powłoka ceramiczna na samochód nie jest podatna na wpływ wilgoci i nie pochłania dzięki temu brudów – z łatwością więc wyczyścisz pojazd w myjni lub ręcznie. Sprawdź ofertę CAR-LAB pod adresemi zdecyduj się na niezawodną ochronę ceramiczną lakieru samochowego!

By cars

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *